Littl3

Jaké budou ceny na Vánoce ?

Chtěl bych se zeptat jestli je lepší kupovat věci teď nebo třeba týden před Vánoci ? :)

Odpovědi
tyrox

Vždycky všechny obchodní domy lákají na nízké ceny a levné produkty, avšak nebyl bych si tak jist, tím jestli je to pravda, myslím si, že je to spíše obchodní tah, že věci zlevňují až před Vánoci. Já sám bych Ti doporučoval kupovat věci už raději teď, stejně jsou vždycky poslední dny před Vánocemi fronty a všechno už je vyprodané.

ivzez

Lepší je nakupovat až po vánocích.

jáára

tak zkus pravoslavný vánoce – potom bude nejlepší ten týden před…

McArthur

Na dobré nákupy je už pozdě. Většina obchodníků pomalu zdražuje od začátku září, kdy začíná „malá“ obchodní sezóna. Teď už jsou ceny na maximech a určitě se tak udrží do poloviny prosince, kdy začnou dělat „výprodeje“ obchodníci, kteří mají na skladech více, než-li mohou stihnout prodat. Jsou to často výprodeje na oko. Dobré ceny začínají až s lednovými výprodeji.

Rozdíly jsou ale mezi jednotlivým obory. Potraviny mají jiný cyklus, než-li elektronika či oděvy.