Hujerak

Jaké bude počasí v nížinách na Vánoce?

Počasí v zimě , jaké budou teploty , bude v nížinách sníh

Odpovědi
blesk26

Vánoce budou akorát za dva měsíce a to je na předpověď počasí tak dlouhá doba, že cokoliv můžete slyšet musí být pouhý nástřel … ani nevím, jestli už vyšlo nějaké oficiálnější stanovisko. Pořádná předpověď se jim většinou nepodaří ani na týden dopředu :)

A vzhledem k tomu, že tu máme tzv. globální oteplování, já předpovídám, že sněhu bude na Vánoce dost i v nížinách ;)

satan

Takto dopredu se to neda rict. Pokud nebude snih v nizinach tak si zajedeme do hor.