Adam R

Jaké bude další číslo? Poraďte.

Kterým číslem by jste doplnili následující řadu: 5, 17, 26, 79, 155, 301. Zkoušel jsem to různými způsoby, ale na nic jsem nepřišel.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
setapouch

Úkol je snadný

Doplňuji:

Magix.cz

Úkol je náročný

Tak to by mě taky zajímalo. Ta posloupnost má v bodě 26 „divnej kopanec dolů“ . Není to exponenciála ani druhá mocnina. To jsem blázen :)

agentka 1

Úkol je snadný

Adam R

setapouc: A jak jsi k tomu číslu došel?

setapouch

Logicky. Mezi ostatními čísly evidentně není žádný vztah, nejde o žádnou posloupnost. Jsou tam nějaká prvočísla, ale ne jen nebo operace s nimi. Tak proč ne 613?