Pokročilý

Jaké bezdrátové myši jdou do netbooku HP mini?

Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Jdi se vycpat mosoji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jednoduše, kterákoli myš, která se zapojuje do USB bude fungovat. Většinou bez nutnosti instalace nějakých ovladačů z CD apod. (tedy, pokud nepotřebuješ speciální funkce, které myš může mít).
Pokud máš notebook s bluetooth, můžeš si koupit myš s bluetooth - ušetříš jeden USB port a nebude Ti z počítače trčet přijímač.
Pokud jde vysloveně o myši k notebooku, lze velmi doporučit některý model s miniaturním přijímačem, který skoro netrčí z portu - minimalizace rizika ulomení. Také zvaž, jestli je pro Tebe rozhodující malá velikost myši kvůli transportu nebo spíš větší myš, která lépe padne do ruky.
Kvalitní jsou myši Logitech, ale i mnohé jiné.

Další odpovědi:

Zlatý

Myš polní, hraboš a rejsek. Myš německá je již velká !

Pane štamgast, ke každé bezdrátové myši se ovladač dodává, nicméně pokud nechci specielní funkce ( pokud je jimi myš vybavena) stačí většinou ovladač který je v OS počítače.

Nevidím žádný užitek z vaší odpovědi ani otázky.

KN: nepůjdu . Nenechám si nic diktovat, obzvláště když se bavím.

Zlatý

K podobnému netbooku jsem si pořídila bezdrátovou myš Genius mini, ale ráda jsem se vrátila ke stejné značce i velikosti, ale USB. Ten bezdrát měl jedinou výhodu, že když na chalupě potřebuji poslat soubor větší než 2 MB, tak s tím musím běžet na náves, protože je tam mizerný signál. Teď raději použiji touchpad, bezdrát se mi neosvědčil. Taky se mi nechce hlídat baterie.

Zlatý

Pokud má Ntb (měl by mít, jinak doinstalovat) BT, tak myš s BT.

Bronzový

Otrávený a unuděný mosoj se snáží být vtipný, ale je trapný.

Zkus si zjistit, jaký ovladače v PC máš, a v popisu produktu určitě něco bude.

Bronzový

Mám podobnou téhle, už je to déle, tahle je asi trochu vylepšená. Není s ní problém, když ji nepoužívám tak se dá vypnout a nevybíjí se. Kontakt má dobrý, bezporuchová.
Z počátku jsem se bez ní neobešla, ale už jsem se naučila, takže by ti mohla stačit i levnější, myslím.

Zdroj: http://www.alza.cz/hp-wi-fi-mo bile-mouse-astro-bronze-d26899 7.htm

Zlatý

Používam Canon BT myš aj s číselnou klávesnicou. V tom prípade, keď zadávam čísla alebo chcem niečo rýchle prepočítať mám to všetko na myši

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.