Lucie.G

Jaké bbarvy si představíte pod pojmem Vánoce

Vánoce jjsou svátky klidu a pohodlí tak jaké si pod tím představíte barvy?

Nejlepší odpověď
Emefej

Zlatohnědá barva usmažených řízků a k tomu pestré barvy bramborového salátu.

Další odpovědi
gecco

Světle, zářivě modrá…

Děláš si psychologické profily lidí na Odpovědích??
;-DD
Stejně dobře ti dokážu ´zdůvodnit´ červenou, zelenou, žlutou…

Kiti

červená, zelená, zlatá – to jsou pro mě klasický vánoce
neumim si u sebe doma představit stromeček do růžova, modra nebo fialova

zjentek

já si představím kokos, jehličí a Klause ..to je homosexuál, takže červenou
gecco: nemoh bys mně z toho složit profil? ,)

Agneta

Bílá a modrá, na tmavě zeleném pozadí:D

lejísek

Zlatou,modrou­,stříbrnou a červenou :))tohle jsou mé vánoční barvy ;)

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­nilin

Vikki.vivi

No, vánoce jsou u nás vždy v jiném odstínu. Ale když se řeknou vánoce, asi se mi vybaví zelená, červená, zlatá a stříbrná barva světýlek. Měla bych dotaz. Chtěla bych domů pořídit LED dekorace na vánoce. Nevíte, kde bych koupila kvalitní, co nebudu po jedněch vánocích vyhazovat?

KaraskovaAl

Ahoj, vybrala jsi nakonec ty LED dekorace? Jaké jsi koupila a kde jsi je sehnala?

Derrynka

Na tom Bakly jsi sehnala nakonec? :) Tam mají moc hezký výběr… I teď, po vánocích tam nakupuju moc ráda. Jednak pro sebe a jednak i jako nápady na dárečky je ten shop super.

TominkaFuky

Zrovna teď nedávno jsem ty LED dekorace řešila. Co jsem se dívala, tak všude buď kýče, co svítí všemi barvami a nebo prostě už od pohledu aušus… Ale víš, kam mrkni… na shop bakly. Tam jsem našla, koupila a musím říct, že spokojenost maximální. Vypadají skvěle, decentně a jsou kvalitní.

gecco

Zjentek → …„kokos, jehličí a Klaus“… – z toho se mi ježí chlupy…
I ty, který už nemám…
😉