Natty*

Jaké bazary teď „letí“ nejvíce???

Chtěla bych se zeptat, zda byste mi nemohli poradit, jaké bazary teď vnímáte jako nejlepší, kde jste například prodali mnoho věcí, jaké jsou frekventované.. Pouze bezplatné.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Hohny

Tak bezkonkurenčně je nejpopulárnější a asi i nejspolehlivější aukro.cz, který snad nemusím blíže představovat, menší poplatky tam jsou, ale to je opravdu minimální, za ty kvality jejich služeb služeb to stojí. Jinak klasický stránky s inzeráty máte např. bazos.cz a sbazar.cz, ty jsou nejvíce používaný.

Další odpovědi
briketka10

nakupuju a prodávám nejvíc na Bazoši.cz, věci tam můžeš nechat až 2 měsíce Aukro.cz účet mám taky ale tam je to jen na 7 – 10 dní moc se to nevyplácí a i
když je to za malý poplatek je to pro mě zbytečný :)