Jahoda

Jaké barvy u Vás vítězí?

Jaké barvy máte nejraději? Já mám ráda černou, bílou, růžovou, modrou, tyrkysovou, zlatou… no, našlo by se jich ještě hodně! :) A jaké barvy máte rádi Vy?

Odpovědi
Vicki

Černou,bílou,ná­mořnickou modř,jahodově červenou,olivově zelenou,hnědou.Spíš zemitější odstíny.

afro.minerva

Já mám nejraději červenou, modrou, žlutou, bílou, oranžovou, růžovou, zelenou a všechny pěkně zářivé. Hlavně žádná fialová nebo hnědá. Šedá ještě jde, černá je praktická, ale to je všechno. Zlatá, ta je na mě moc výrazná. Zlatý nosím jenom snubní a zásnubní prsten. Teda když je oblíknu. Při těhotenství mi zesílily prsty…

Klarisa

Nejraději mám modrou,pak fialovou a žlutou.

anetadela1

Mám ráda oranžovou, tm. zelenou, žlutou, bílou a černou, cihlově červenou.

Gabilka

Já jsem si oblíbila fialovou, vínovou. Spíš takové veselejší barvy :)

Džanička

Já mám ráda žlutou,oranžo­vou,růžovou,čer­venou,vínovou­,fialovou,nebes­ky modrou,královskou modř,černou,stří­brnou a zlatou.

KUBIS

černou

sara32

ja cerveno stribrnou budem si psat

Nuk nuk

Mám ráda bílou a modrou, ale pro oblečení volím spíše přírodní barvy: hnědou, zelenou, béžovou a jejich odstíny.

nikolkap

Já mám nejraději žlutou,modrou­,zlatou,fialo­vou a třpytivě černou.....

Květinka*

prosím o palec: fialovou a oražovou a žlutou a to je vše ne ještě hnědou,zelenou a pak modrou ,červenou.Jo a ještě zlatou a stříbrnou!

Pajushkaa

Já mám ráda žlutou,oranžo­vou,zelenou,fi­alovou, světle modrou a tyrkysovou. Na oblečení se mi líbí taky černá a červená.

lorja

Má ráda všechny odstíny hnědé barvy.