Fidel

Jaké barvy odrazných desek se nejčastěji používají při focení? Zlatá, stříbrná nebo bílá? Váhám mezi setem 2v1 a 5v1.

Kdybych si koupil set 2v1, jaké dvě barvy by v něm měli určitě být? Díky za tipy!

Nejlepší odpověď
Balu103

Osobne doporučujem 5v1. Zlatá otepľuje, strieborná má tvrdšie svetlo a biela zas mäkkšie (a väčšie svetelné straty). Asi najmenej využívam čiernu plochu a difuzor z odrazky, ale to neznamená, že ich nepoužívam, a určite pri dorazke 2v1 skôr či neskôr prídeš do situácie, keď ti to chýbať bude.