zzzzz

Jaké barvě dáváte přednost?

Když si kupujete nový spotřebič do kuchyně ledničku, myčku, troubu atd. Máte raději ty klasické bílé nebo nerez. Já si koupila plynovou desku v nerezu, a jsem s ní nešťastná, pořád ji leštím a pořád je flekatá, stačí jen pár kapek čisté vody a už jsou na ni fleky. Bílou jsem jen utřela a nebylo nic vidět. Máte nějaký fígl, jak ty nerez věci rychle leštit?

Odpovědi
hanulka11

také jsem chtěla nerez ,ale v obchodě mi to prodavač rozmluvil a jsem za to ráda – hned jak umyješ /kapky ihned utřít do sucha -vyleštit jiná rada není- dcera má víc spotřebičů z nerezu a už se těší až si pořídí nové
Doplňuji:
také se vyrábí Cillit bang ,ale nemám vyzkoušen , možná bude mít někdo jiný zkušenost