marek999

Jaké auto koupit?

Zdravím, chci se zeptat, jaké auto podle vás vypadá draze a zároveň, aby se dalo sehnat do 400 tisíc. Děkuji

Odpovědi
toxino007

Škoda rapid spaceback vlastním ho a hodně motoristů se na toto auto otáčí.

gecco

Vzhledem k tomu, že neuvádíš žádné požadavky na jízdní vlastnosti či přepravní možnosti/schop­nosti, soudím, že ti jde o to – ohromit sousedy…
😁
Kup si tank (OT, BVP, houfnici…) – jezdit tím asi nebudeš, ne?

střevo

za 400 koupíš ameriku s velkým vobjemem motoru a půl milijónem km. jezdit to eště bude a soused bude čumět
;)

postcd

černý/stříbrný/bílý mercedes/bmw z bazaru a dát na kola nějaké luxusně vypadající disky

Nechápavé

Jaké auto koupit ?? – Pojízdné