cheedow

Jaké auto by jste mi doporučili jako mé první?

Nejlepší odpověď
neznaboh

Porsche Cayenne

Další odpovědi
anonym

Jaký máš rozpočet???
Každopádně nějaké neokázalé, nenápadné, spíš praktické, než efektní – po pár desítkách či stovkách najetých kiláků už sám zjistíš, jaké bude tvé ´druhé´.

Pepa25

Feldu nebo nějakého malého Fiata či Renaulta – prostě něco do 1,5 litu objemu a 50 tisíc hodnoty 😉

neznaboh: to se to vtipkuje, dokud do vás nějaký začátečník nezacouvá, co?

LysoňXXX

Bugatti veyron :) A jestli nemáš tolik peněz tak pro začátek lamborghini aventador. Nicméně bych ještě doporučil si prvně zřídit životní pojistku.

mosoj

Rozlišovat auto na první a ty další je nesmysl.

honza19hk

Škoda 120 a podobný nebo něco ruskýho, to je nezničitelný a hlavně k opravě nepotřebuješ servis.
Dneska to akorát plný elektroniky.
A co se týče feliií, tak rády hnijou. Už několikrát jsem viděl že normálně upadnou všechny pedály,protože to je na jedný tyči.pak nejde řadit ani nejde brzda a plyn.Akor pokud se zanedbává údržba.

nicméně auto si kup dle toho kolik máš peněz a jak dobře umíš řídit.Pokud někde nabouráš tak třeba felicie nebo něčeho starýho ti nebude tolik líto jako třeba nový audiny.
Doplňuji:
A pokud neumíš kloudně řídit, tak VT 55 to aspoń nezničíš.

abendsbrot23

Auto s nějakým slabším motorem. Třeba Audi s motorem 3.0 není v rukách začátečníka nejlepší věc… Jak už tady někdo psal – tak kolem těch 1.5. A taky – čím nižší objem, tím nižší pojistné.