martina1

Jaké auto?

Jaké auto by jste doporučili?Pot­řebujeme vyměnit auto a jsme pro letošek omezeni financemi.Líbila by se mi fábie kombi,ale na tu teď nemáme.Uvažovali jsme o Oplu v kombiku.Někdo nám říka Opla nikdy,jiní zas hlavně né Peugeota…Bohužel musíme koupit pouze starou ojetinu.

Nejlepší odpověď
kropitko

My máme 1.8TD combi,někdy přemýšlíme,že ho prodáme a koupíme si něco novějšího,no ale proč taky,když je v pohodě a jezdí. Takže rada,kupte auto,aby bylo co nejmíň shnilé,mělo technickou, nejlépe servisní knížku. Peugeot není špatný,nehnije,ale bacha na zadní nápravu, Opel,oproti němu víc hnije,podběhy,zadní lemy, Ford mondeo,nehorázně hnijou prahy a zadní lemy. Auta se liší kus od kusu,záleží na lidech jakou mají zrovna s danou značkou zkušenost. Přeji zdárný výběr.

Další odpovědi
vvolfodlak

Já doporučuji Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105, je to slušné a ekonomické svezení. Pokud chcete udržovaný vůz bez koroze, zvolte dovoz z Itálie, tam korozi neznají. Kupujte rok 99–2003.

Zdroj: http://fiat.katalog-automobilu.cz/au­tomobil/fiat-marea-weekend-1-9-jtd-105/

honza chevy

Asi nejvíc záleží na využití auta, tak se rozhodnete pro motor jestli benzin nebo naftu. Jestli potřebujete verzi kombi, tak bych volil Ford Focus od roku 2002. Dá se sehnat s dobrou výbavou za velice slušné peníze.