tomasstir325

Jaké aplikace pro android jdou i na Windows Phone?

Nejlepší odpověď
Bedy

Žádné, je nutné stáhnout verze pro Windows Phone. Většinou název je stejný, nicméně v některých případech je lehce pozměněn – například již uvedené Pou x Mou.

Rozhodně nejběžnější aplikace pro Windows Phone seženete a když už náhodou ne, tak existují kvalitní alternativ aplikace. Navštivte www.windowspho­ne.com

Další odpovědi
cynique

Aplikace pro android nejdou na WP. Microsoft neudělal java runtime pro WP framework. Pokud vím, tak to ani není v plánu.

adri26

Vím,že kamarádka má windows phone a má tam subway surfers a temple run 2 a náhradu poua (jmenuje se to ale mou).Jinak dál už nevím.