Zdeňulka

Jaké + a – má pronájem pozemku pro chov ovcí,asi 5 kusů a jaké chtít nájemné na Vysočině?

Odpovědi
mirka151

Fakt nevím pozemek ani ovce nemám.....

martina1

Plus to má jediné,že nemusíte pozemek sekat a sušit,proto u nás pronajímáme za simbolickou cenu,abychom se zbavili trávy a popřípadě sena,které nikdo nechce.Veliké mínus to má,že na loukách máte hodně ovčích exkrementů a ovečky si „povídají“.Když začnou bečet,tak to je rachot.My ale máme na loukách stádo okolo 30kusů.Záleží na velikosti pozemku.My chceme 5tisíc za rok a na jaře a na podzim maso.Ovšem pronajímáme cirka 10 hektarů luk.Majitel ovcí musí taky dosekat to,co ovce nesežerou.

elektrikář

Zkuste si dát inzerát zbavím vás trávy s ovečkama a budete to mít zdarma.