kolis

jakákoliv prezentace na jakoukoliv zemi

potřeboval bych prezentaci na cestovní ruch na nějakou zemi. Mělo by v ní být všobecné info o té zemi, pak nějaká památka+info o ní a nějaká přírodní zajímavost (hory, moře) + info. Díky moc

Nejlepší odpověď
Tombik

Jakási prezentace na Španělsko. http://www.uloz­to.cz/3134041/­prezentace-spanelsko-ppt

Další odpovědi
turistika.cz

Dobrý den, zde je základní info ke každému státu a k většině i mnoho zajímavých míst a článků, stačí si vybrat kontinent a pak jednotlivé státy.

Zdroj: www.turistika­.cz/oblasti