Avatar uživatele
Rokio

Která značka minerálních vod je nejzdravější?

Je to Dobrá voda, Hanácká kyselka, Poděbradka, či úplně jiná značka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MobilManiak

Chce to střídat. Nemyslím, že je nějaká „nejzdravější“. Každá (respektive většina) má jedinečné složení, jednoho má víc, druhého má míň.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Především Dobrá voda není minerálka, jen normální pramenitá voda. Každý potřebuje na své neduhy trochu jiný typ minerální vody, pro srdcaře je prý dobrá Poděbradka. Já jsem měl v oblibě Bílinskou kyselku (v Bílině jsem se i léčil), ta je zase dobrá na žaludeční problémy. Dřív se to prodávalo jako běžná minerálka, dnes je to už v kategorii léčivých vod a stojí podstatně více. Jinak každý si vybírá minerálku podle vlastní chuti, rozdíly nejsou nijak markantní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Dle mého názoru: RAJEC. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám rád Hanáckou kyselku slazenou či neslazenou.

Tobě bych doporučil Šaratici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Minerální vody nebo ty léčivé?
Přírodní, od pramene všechny.
Stáčená v PET lahvích žádná, k pravidelné konzumaci je údajně nejméně škodlivá Korunní.. Ostatní nejsou vhodmé k denní konzumaci, celá petka už vůbec ne. Člověk si koleduje o ledvinové kameny.
Žádná slazená…
Pokud se v láhvi neudělá zákal (dnes téměřv žádné), je několikrát přefiltrovaná a z původního (léčebného) složení v takové minerální vodě mnoho není. Některými látkami je taková min. voda „obohacována“, aby v ní něco bylo......
Doufat, že např. z Mag****e dodám svému tělu dostatek Mg je velmi bláhové ;)
Nejzdravější a nejúčinnější je Vincentka 😁
Pokud potřebujete léčebnou minerální vodu ze zdrav. důvodů, je výběr jasný.
Dostatečné množství tekutin zajistíte pitím vody. Pokud není ta vaše závadná, vyhýbejte se těm zbytečně drahým v PET lahvích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek