Kristaa

Jaká značka kompaktních fotoaparátů je nejlepší?

Hlavně aby nahrávalo slušně i video :) aby zvuk nezaostával nebo byl nepožitelný (nekvalitní). Děkuji moc: :)

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se říct která značka je nejlepší. Mnohé jsou srovnatelné. Záleží na tom na co budu daný přístroj nejvíce používat a podle toho i vybírat. Ta nejlepší značka, jako subjektivní názor bude u různých lidí různá

Další odpovědi
Děda Louda

Vyzkoušej např. Sony Cyber-shot HX20V, případně něco podobného z této kategorie kolem 10000,– Kč.
Doplňuji:
Tím se neprohlašuji za propagátora značky. Každý má jiné požadavky a vyhoví mu podle jeho nároků něco trochu jiného. Výběr je opravdu široký.

anonym

Mě po všech stránkách vyhovuje nejvíc řada Lumix od Panasonicu. Skvělá širokoúhlá optika, vynikající video, fotky pěkný..