Jaká značka dětských bot je nejlepší?

Jaká značka dětských bot je nejlepší? Chci už kupovat botky na zimu…

Nejlepší odpověď
Janulka

Ahoj, svým dětem kupuji boty se „žirafkou“ od firmy FARE. Jsou dražší, ale kvalitka a bezvadně se nosej! Vřele doporučuji!

Další odpovědi
Nuk nuk

Konkrétní značku Vám neporadím, určitě jich je dobrých více. V prodejnách obuvi ale žádejte botičky s atestací, které jsou označené žirafkou, to je označení nejvhodněších bot pro děti.

Pajka.111

Dceři jsem koupila zimní botky zn. Szamos https://www.ve­selatkanicka.cz/bo­ty/szamos-detske-zimni-boty-1571-480622-velikost-28.html?var=54287 a jsou super. Krásně lehoučké, zateplené, do sněhu super.

SuzanKa

A jaké ty boty jsi vybrala? Nebo teda spíš jakou značku jsi vybrala? Na Veseltkanicce.cz mají docela dost značek, tak budu ráda za názor a třeba i za srovnání.

XenieRo

Nakonec goretex, konrétně tyto https://www.ve­selatkanicka.cz/bo­ty/superfit-detske-zimni-boty-1-000064-5000-jupiter-velikost-25.html?var=49528 a super, spokojenost. Koupím tam určitě i jarní boty.

GabulkaA

A jarná botičky jsi na veselatkanicka uz vybrala? :)

XenieRo

No, jak říkáš, do sněhu jsou fakt super. Ale hlavně, že jsou nepromokavý, to je na naši zimu asi mnohem důležitější :)

Pajka.111

Já jsem teda hlavně koukala na to zateplení… A jako jasně, to že jsou nepromokavé je taky moc důležité, ale to teplo je pro mě důležité.

XenieRo

Tak ty jsou senzační! Taky jsem zimní boty koupila na veselatkanicka.cz. A koupila jsem k nim i i doplňky (šálu, čepici, …). Botky už malá nosí, zbytek dostane pod stromeček.

Chenda.

Ahoj. Nám se pro obě děti osvědčily dětské zimní boty dd step. Mají je tady https://www.kkbo­ty.cz/detske-zimni-boty-d-d-step/ Přijde mi že když do těch bot sáhnu, je znát že jsou dobře a kvalitně zpracované. Není to jen o tom aby v nich dětem nebyla zima, ale zvášť ve věku kdy se dětem noha vyvíjí si dáváme záležet aby byla bota dobře tvarovaná a správně sedla. Tím se pak dá předejít mnoha problémům v pokročilejším vě­ku…

Pajka.111

Jojo, šálu a čepici jsem tam taky koupila. Aby měla pěkně sladěné s botkama :)

devitkac

Já si myslím, že se to tak nedá říct. U dětských bot je mnohem lepší hledět na kvalitu materiálu a hlavně na střih, než na značku. My třeba našemu malému vybíráme boty hlavně podle té kvality materiálu a jestli mu dobře sedí na noze. Jestli můžu doporučit, tak tady https://jsme.cz/je-zdrave-obouvani-deti-soucasti-vaseho-zivotniho-stylu mají dost dobrý článek, který se právě výběru správných bot pro děti věnuje. Třeba to pomůže.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.