leonessa

Jaká whiska vám chutná nejvíce?

Doplňuji:
Speciálně pro Mojitka:) – myslela jsem whiskey, je to tak správně?!

Nejlepší odpověď
kropitko

Já whisky nepiji,párkrát jsem sice ochutnala,ale nějak jsem jí nepřišla na chuť.
Ale můj táta ten jí měl moc rád,nejraději měl Tullamore Dew,ale dle jeho slov,nic z toho nemělo na pravý český rumík…

Další odpovědi
iceT

Chutnala mi Canadian Old Special a Jack Daniels,jina ne.

quentos

Tullamore Dew :{)>

ke druhé otázce – „whiskey“ se to píše v USA a v Irsku. Skotská je tedy „whisky“ :{)>

skorcovaz

Mne chutná nejvíc ta, kterou za mne někdo zatáhne :)

panenka

Mě žádná protože nepiju.

mojitek

whiska? :o)

…jsem si musel rejpnout 😉

  • no jestli myslite „whiskey“ ,tak z tech cenove dostupnych Tullamore Dew
  • a jestli jste myslela i „whisky“ tak Ballantinka.

Jsou i lepsi,ale cenove zas ne tak dostupne

Doplňuji:
Quentos : presne tak