Jaká vysoká škola má budoucnost?

Vše se dneska rychle mění a tak ty vysoké školy které jsou dneska v kurzu mohou za jednu generaci být o ničem a naopak ty vysoké školy které dneska nejsou v kurzu mohou být zase oblíbené. Vím že nikdo nemá zázračnou kouzelnou křišťálovou kouli a že je to jako s počasím kde čím dále v čase odhadujeme tím více chybujeme.

Nejlepší odpověď
Drap

Každá

Další odpovědi
Lakeysha

hlavně státní, jelikož školy soukromé jsou jen prodejny cárů papíru:-D dále by se dalo s úspěchem pochybovat o užitečnosti mnohých humanitních, teologických a podobných oborů. Z toho zbytku pak spíše záleží na kvalitách jedince, na tom, jak své vzdělání dokáže prodat. Samozřejmě je lepší si vybrat obor, který nevypouští do světa ročně absurdní počet absolventů, třeba jako moje škola, která vytvoří tolik architektů, že slušné uplatnění může mít tak každý desátý…
Doplňuji:
Michale, uvědom si, kolik lidí nemá žádnou Vš a přesto pracují. To je zajímavé…

Michal Kole

Mě kvůli absenci vysoké školy nikdo nezaměstnal.

Robert_PM

Kolesu nezaměstnal nikdo ne kvůli faktu, že nemá VŠ, ale kvůli objektivní pravdě, že je to mentál…

jmhad

Já mám dvě vysoké školy a po padesátce dělám kuchaře.