pukula

Jaká výmluva na rande??

Dobrý den,
na začátek chci říct, že nejsem taková ta holka, co si domluví s klukem rande a pak se tomu snaží vyhnout, ale potřebuju radu, píšeme si spolu už dlouho a jednou jsme byli venku a on chce jít znova, já taky, ale v daný den mi to nevyhovuje, jsem s rodinou, ale tak jsem mu to odřekla už minule (taky jsem s rodinou byla) ale bojím se, že by to chápal, jen jako výmluvy, tak potřebuju něco vymyslet, poradíte mi prosíííím
Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Řekni mu pravdu – je to nejjednodušší a nejbezpečnější…
😉

Další odpovědi
pokazdejinak

určitě pravdu, ale rovnou mu místo zrušeného termínu nabídni jiný, vhodnější… nebo třeba rovnou 2 – 3, aby se i on mohl přizpůsobit :)

ale tohle rande už pak zrušit nesmíš! obávám se, že by to byl konec… :|

ptáč

Vytvoř si program dopředu na dlouhou dobu, který bude viset v kalendáři. Podle něj, podle kalendáře víš, kdy máš čas. Takový kalendář pak můžeš sdílet se svou známostí.

ReHu

Co jsi měla domluveno drive?
Proč jsi neřekla, že už program máš?
A určitě řekni pravdu s hned nabídni nový termín. Lépe 2.