Drap

Jaká výbava v tomto počasí ?

Ve zprávách říkali, že by každý, kdo vyrazí na cesty v tomhle počasí, měl
mít s sebou řetězy, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever
a náhradní kolo… no, vypadal jsem ráno ve vlaku jak idiot..

Nejlepší odpověď
venkovan

Já tedy vzal plovací ploutve. A nedošel jsem ani k zastávce. Sousedi jdou prevíti – hned na mne poslali lidi od Chocholouška.

Další odpovědi
anonym

Vždyť sis zapoměl svačinu a hladový opravdu vypadá jak ty! 🙂