Jaká vůně line z vaši kuchyně při přípravě svátečního oběda ?

Doplňuji:
U nás je obligátní vývar,pečená morka,dva druhy zelí,tři druhy příloh a 9 hladových krků. Všm přeji dobrou chuť. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Libá?
Tedy…to tvrdí můj chlap,když jde okolo kuchyně.

Další odpovědi
hanny 2

Vůně pečené kačeny!

beer

Dnes žádná, neboť mám ještě báječný salát (letos se mně povedl mimořádně, heč) s kaprem !
Zatím jsem se tím ještě nepře…plnil ))

Drap

Hm......tak to jsem ještě nikdy nezkoumal....­.............Bu­du si muset zajít čichnout.

WeeBear

Pokud díky něčemu nepřepálím olej, tak vždy jen krásná vůně tepla, domova a plně osídlené kuchyně. 🙂

anonym

Ga,ga,ga.

johana 56

Dohodla jsem se s Ježíškem,že tu starou konečně zlikviduji.Takže voní krásně-novotou.Jinak tradičně kachna a zelí.

eLx

najednou na tebe padla – po všech těch nenávistnejch příspěvcích – sentimentální nálada vánoc? heh…