Jaká varná konvice je nejlepší? Kterou máte?

Skleněná, plastová nebo celonerezová? A jakou máte vy?? Podle mě skleněná je blbá, protože se může rozbít a pálí. Plastová je blbá, protože po čase začnou odpadávat jemné částečky plastu a usazuje se tam vodní kámen. Celonerezová sice vypadá dobře, ale taky pálí. Jakou máte vy?
Doplňuji:
Pro bolak : Divil by ses, kolik času lidi stráví vybíráním rychlovarné konvice. Dělala jsem promo akci v elektru a byla jsem tam celý den, takže vím, že největší zájem byl o konvice a lidi si je vybírali průměrně asi tak 20 minut. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Plastovou

mám Plastovou po zkušenostech a reklamacích se
čtyřmi Celonerezovýmí konvicemi jsem se rozhodla
právě pro ten plast mám ji 5 let a je perfektní až se
rozbije koupím si Tefal zase plast, ale v modré barvě..

Další odpovědi:

Stříbrný

Celonerezovou

Zlatý

Jinou (napište do diskuze)

Nemam konvici ...zda se mi to zbytecne .. na vareni kavy pouzivam ..džavu .. a na caj zase konvici z varneho skla ...nebot v konvici jako takove nikdy neodhadnes teplotu vody na caj ...ve sklenene alespon trochu a to tak ...ze kdyz se zacnou dole delat male bublinky voda na caj je hotova ....piju jen zeleny caj a.. Cesminu Peruanskou ..takze Mate...:)

Zlatý

Plastovou

Nejlepší v čem? Nerezová stojí 5x tolik co plastová, a na plastovou je záruka 2 roky, takže pokud ti na nerez dají záruku 10 let, ber ji.

To bylo co se týče financí, jinak všechny konvice umí vařit vodu, což je jejich hlavní účel a proto si je lidi kupují, né proto že se leskne, má pěknej tvar a nebo hezky cinká když do ní ťukneš lžičkou, to je třeba si uvědomit.

Zlatý

Celonerezovou

Konvice umoňuje nastavení typloty po pěti od čtyřiceti do sta stupňů a udržovaní teploty po neomezenou dobu.

Pokročilý

Celonerezovou

Doplňuji:
V práci používáme celonerozovou konvici, je to nějaký levný noname šmejd. Doma konvici nepoužíváme, vaříme na plynu.

Zlatý

Celonerezovou

Celonerezovou

Celonerezovou

Pokročilý

Plastovou

Bronzový

Celonerezovou

Zlatý

Celonerezovou

Doplňuji:
Mám celonerezovou, kterou jsem dostala darem, ale kdybych ji nedostala, tak bych si rychlovarnou konvici nepořizovala.

Stříbrný

Skleněnou

Já mám krásnou sklěněnou s modře osvětleným dnem.

Pokročilý

Celonerezovou

Bronzový

Plastovou

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

já se nedivím, já jsem si toho vědom. že to dělají, já se jen divím proč to dělají...

Zlatý

Sůwa

Jikra - já mám sice taky celonerezovou konvici, ale skleněná s podsvíceným dnem ( nejlépe fialově ) by se mi mooooooooooc líbila. Ani vodu by vařit nemusela :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.