Jaká televize je lepší?

Všude se píše o lcd a plazmách tak se chci zeptat která televize je lepší.Jaký je rozdíl proti normální televizi,kromě velikosti /hloubky/.Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
faktor82

Lepší, jak na co.

Plazmy mají obyvkle podstatně vyšší spotřebu, zase mají hezčí barvy a lepší obraz u SD signálu, tedy signálu, kterým vysílají skoro všechny televize. Plazmy taky hezky „topí“.

Naopak LCD mají spotřebu nižší, a zblízka nemají obraz tak pěkný jako plazmy. Velké množství LCD televizí podporuje full HD rozlišení, tedy nejostřejší možný komerčně dostupný obraz v ČR. V tomto případě je ovšem nutné mít HD signál, jinak je tato výhoda k ničemu.

Další odpovědi
panenka

na tuhle otázku jsem se ptala nedávno taky.a bylo mi zděleno že plazma má lepší obraz a lcd má zase nižší spotřebu tak záleží na tobě co si vybereš

polarka.51

nejlepsi je plazma a led televize ale na satellit je nejlepší plazma ale led je jednička