mezara

Jaká srdíčka bych měla vyrobit na věneček?

Chodím do tanečních a o věnečku máme přinést nějaká srdíčka, protože bude srdíčkový. Tak bych se chtěla zeptat, jestli nevíte návod na výrobu něčeho vhodného. Mě nic nenapadá, ale srdce z perníku nechci.
Druhá prodloužená bude kapesníčková. Holky mají na kapesníček napsat monogram, ale nepochopila jsem, jestli svůj, nebo toho komu ho dávám. Nevíte?
Předem moc děkuji :)

Odpovědi
marci1

Srdíčko můžeš vyrobit z čehokoliv. Může být krepové ( ve zdroji ), papírové, z vosku, háčkované. Na netu je plno nápadů. 🙂
Na kapesníček monogram Tvůj, na památku na taneční Tvému partnerovi.

Zdroj: http://mojedi­lo.ireceptar.cz/na­vody/cervene-srdce/vse