nikeroska

Jaká společnost je nakladatelem pro Forbes (v New Yorku)????

Odpovědi
hanulka11

Forbes je americká soukromá vydavatelská a mediální společnost. Sídlí v New Yorku, na Páté avenue. Hlavní publikací, kterou od roku 1917 vydává, je časopis Forbes magazine. Tento časopis je znám vydáváním seznamů nejbohatších lidí planety. Od 2.listopadu 2011 vychází také jeho česká verze pod vedením bývalého šéfredaktora Hospodářských novin Petra Šimůnka

Zdroj: podle wiki