SWEEZY

Jaká sluchátka (špunty) doporučujete?

dobrý den chtěl bych se zeptat jaké špunty doporučujete nejlépe abych se vešel do těch 2500kč chtěl jsem si objednat urBeats ale četl jsem že jsou strašně poruchové (mám rád hodně dobré basy) ale ve špuntech se nevyznám tak proto se obracím sem hezký zbytek dne a děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
klumprt

Já mám špunty do tří stovek a jsem s nima spokojený. Nevím teď z hlavy značku, ale řekl bych, že vzhledem k tvému mocnému kapitálu tě asi zajímat nebudou. 🙂

Další odpovědi
quentos

Mám zn. Buxton do 500 a jsem spokojenej, prodejce správně říkal, že teď získávají navrch i nad těmi slavnými Kossy i s tou jejich „úžasnou“ doživotní zárukou…

Deri

Já si vždy kupuji sluchátka od Sencor nebo Sony. Cena pod tři stovky a jsem spokojenější, než s většinou těch předražených. Navíc toho dost vydrží a v případě rozbití jejich nahrazení peněženka ani neucítí.