bestanswer

Jaká sluchátka(špunty) doporučujete ?

Dobrý den, sháním sluchátka do uší (špunty) v cenové relaci do 700,– … jediným požadavkem je vyvážený, nepřebasovaný zvuk u kterého jdou slyšet středy.

Odpovědi
cochee

Nepřebasovaný zvuk u špuntů??? To si děláš srandu, kde by se tam jako ty basy měly vzít? :DDD

bolak

musíš skloubit cenu, výkon a zdravotní dopad na sluch, a v těchhle třech parametrech jednoznačně dominujou tyhle > http://www.auris-audio.cz/produc­t_images/temp_big/e­ar-soft-fx-spunty-do-usi.jpg

Dochy

Mně se osvědčili jakési špunty s vyměnýmy nausniky (v-ušníky 😉 ). Bohužel neznám typ. Jsem přesvědčen, že to byli Genius HP-02 v ceně kolem 200kč. První, které mi seděli, dobře hráli (ale zas nejsem žádnej audiofil) a nestály majlant. Ale koukám, že teď už nikde nejsou. Škoda. Snad najdeš dobrou náhradu.
Tyhle byli v krabičce se 3 páry špuntů (různé velikosti, střední pár nasazen) a stahovacím sáčkem…

arygnoc

žiadne.

vôbec nedoporučujem sluchátka, špunty už dupľom nie.
stačí si vypočuť názor ktoréhokoľvek ušného lekára.