Banshee

Jaká skupina (řidičáku) je potřeba na větší motorku nebo čtyřkolku?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Skupina A – Tato skupina opravňuje k řízení motocyklů bez omezení.

Zdroj: http://www.au­toweb.cz/skupi­ny-a-podskupiny-ridicskych-opravneni/

Další odpovědi
Rocker

Myslím že A

pan.zmizik

otazka zni, co je to vetsi motorka, kazdopadne skupina A bez omezeni opravnuje k rizeni jakekoli motorky a na ctyrkolku staci skupina B1 (kterou ma kazdy, kdo ma skupinu B)

venkovan

A, ale jsou tam podskupiny