stuclik

Jaka skola je vhodna pro uplatneni v kancelari?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Obchodní akademie, ale záleží na tom, co chceš v té kanceláři dělat.
Známý taky dělal v kanceláři a neměl školu žádnou. Jen základní. Betonoval tam podlahy.

Další odpovědi
ReHu

Kterákoli ekonomická.

cukrar

čkolení pro uklizečky. Nebo jako práci v kanceláři myslíte?

Fallen Angel

Nejlepší jsou obchodní akademie, nebo školy pro pro administrativní řízení, střední školy veřejnosprávní atp. , ale v kanceláři můžete dělat s jakýmkoli vzděláním

anonym

A tak jsem si vzpomněl,jak na vojně sháněli kuchaře,pak se dotyčného pro jistotu zeptali,jestli někdy vařil v tak velikých kotlích,on že ano,tak se zeptali – a co- a on, že asfalt.

Miroslavst

Taky dobrý :D