Boy 13

Jaká situace musí nastat, abych poznal pravého kamaráda?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Vypni pc a běž mezi lidi 😉

Další odpovědi
Stingo

Když se dostaneš do srabu a on se na tebe nevykašle a bude se snažit ti pomoct.

huxa

Na to byla dobrá reklama na pivo-zavolej mu ve tři ráno v noci, že dlužíš právě v jednom baru dva tisíce a že potřebuješ nutně, aby to někdo zaplatil. Pokud dojde, začnete se všichni smát a pít pivo, jako praví kamarádi, přesně jako v té reklamě.

marci1

Tíživá. Prostě když budeš mít problémy a opravdu budeš potřebovat pomoc. Přísloví nám říká „V nouzi poznáš přítele“. Jen opravdový kamarád ( přítel ) Ti pomůže dle svých možností a schopností. 🙂

Reezo

Nejsnažší je to přes společné zájmy. Většinou lidi, kteří mají rádi podobné věci jako ty jsou ti daleko bližší, než ti co je nemají rádi.

MK44

Slovo situace asi není správné. Nejde o jednu situaci, ale dlouhodobý kontakt, během něhož ho dobře poznáš. Poznáš zda drží slovo, zda nelže, zda neubližuje slabším, zda nekrade a podobně. Jen za delší dobu se dá zjistit, zda se dokážete domluvit, jeden druhého tolerovat, vzájemně si pomáhat. Významné jsou pak takové situace, kdy Tě den druhý nehodí přes palubu, i když by to momentálně bylo pro něho výhodné.

Ale pozor, dobrý kamarád je takový, který Tě nebude podporovat ve věcech, které nejsou správné. Takže to, že s Tebou nesouhlasí, ještě neznamená, že dobrým kamarádem není. Potom je dobré se zamyslet, zda Ty jsi dobrým kamarádem jemu.

arygnoc

zazvoň u neho a popros:

som v sračkách, potrebujem prespať, umyť sa a najesť sa, tak na 3 dni.
šlo by to aj bez otázok?