ninda1

Jaká protialkoholní léčebna je u nás nejlepší?

děkuji předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Bezkonkurenčně Apolinář,Praha.
Ti hloubaví mohou přemítat,jak to k sakru můžu vědět.

Další odpovědi
anonym

Dobri holubi se vraceji-zadna.

anonym

Ta ,kterou vede moje manželka. 🙂

fira

Nejlepší protialkoholická léčebna,dnes už je to psychiatrická léčebna závislostí je Červený Dvůr.Získala mnoho ocenění a personál je tam na úrovni.Dokonce získala certifikát spokojenosti pacientů-klientů.Když léčebna tak Červený dvůr.

dagry

No upřímně řečeno, pokud člověk sám nechce přestat, tak ani ta nejlepší léčba mu nic nedá.
Je to jenom o silné vůli.

vlastina

Samoléčebna

verka

Žádná, jak už tady padlo. Záleží na člověku. A bohužel musí každý bojovat sám za sebe. Nelze nikomu pomáhat, to je to nejhorší.