Jaká pro vás byla osmá třída?

jak jste se učili v 8mé třídě?bylo to těžké nebo lehké(pro vás)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Stejné jako v 7.,8. i 9. to byla pro mne pohoda. V té době jsem ještě nelumpačil, takže vždy vyznamenání. Ale později..raději nemluvím :-D.

Další odpovědi:

Zlatý

Ako puberťačka

Zlatý

U mě to nebyla osmička, byla to tercie na zdejším náročností proslulém gymplu a byla těžká jak sviň, byl to tehdy první případ, kdy jsem ani v jednom pololetí nevybojoval vyznamenání.

Stříbrný

v pohodě, vyznamenání jako celou základku... neměla jsem s učivem ani s učením problémy, češtinářka mě nechávala v jejích hodinách číst pod lavicí knihy...

Zlatý

V 8 třídě? Nedávno jsem si nějak vybavil že se mi tahdy začali líbit holky z 9 třídy.
A jinak - jak se může chlapec s nastupující pubertou cítit ve škole.
PŠSSS - tekrát si všichni mysleli, že puberta za pár let ustane. Mýlili se - snad bude jeden z těch šťastných kterým puberta vydrží hluboko do penze. Protože být slušný, zdvořilý po celý zbytek života a přitom si občas neudělat nějakou blbinku - to by byl hodně nudný život.

Zlatý

Osmá třída pro mně znamenala ukončení povinné školní docházky. Já jsem vyznamenání nikdy neměl a jsem si jist že jsem o nic nepřišel.

Bronzový

podobne jako mosoj.nikdy vyznamenani,skola me nebavila,trojky,dvojky.mno,v seste i ctyrky.i tak jsem se dostala na obor,kde brali s vyznamenanim,a stejne jej nedelam.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.