javamania

Jaká pro vás byla osmá třída?

jak jste se učili v 8mé třídě?bylo to těžké nebo lehké(pro vás)

Nejlepší odpověď
www

Stejné jako v 7.,8. i 9. to byla pro mne pohoda. V té době jsem ještě nelumpačil, takže vždy vyznamenání. Ale později..raději nemluvím 😁.

Další odpovědi
led

Ako puberťačka

quentos

U mě to nebyla osmička, byla to tercie na zdejším náročností proslulém gymplu a byla těžká jak sviň, byl to tehdy první případ, kdy jsem ani v jednom pololetí nevybojoval vyznamenání.

Ella

v pohodě, vyznamenání jako celou základku… neměla jsem s učivem ani s učením problémy, češtinářka mě nechávala v jejích hodinách číst pod lavicí knihy…

venkovan

V 8 třídě? Nedávno jsem si nějak vybavil že se mi tahdy začali líbit holky z 9 třídy.
A jinak – jak se může chlapec s nastupující pubertou cítit ve škole.
PŠSSS – tekrát si všichni mysleli, že puberta za pár let ustane. Mýlili se – snad bude jeden z těch šťastných kterým puberta vydrží hluboko do penze. Protože být slušný, zdvořilý po celý zbytek života a přitom si občas neudělat nějakou blbinku – to by byl hodně nudný život.

mosoj

Osmá třída pro mně znamenala ukončení povinné školní docházky. Já jsem vyznamenání nikdy neměl a jsem si jist že jsem o nic nepřišel.

pizlicka

podobne jako mosoj.nikdy vyznamenani,skola me nebavila,troj­ky,dvojky.mno,v ses­te i ctyrky.i tak jsem se dostala na obor,kde brali s vyznamenanim,a stejne jej nedelam.