Avatar uživatele
javamania

Jaká pro vás byla osmá třída?

jak jste se učili v 8mé třídě?bylo to těžké nebo lehké(pro vás)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fcoop před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Stejné jako v 7.,8. i 9. to byla pro mne pohoda. V té době jsem ještě nelumpačil, takže vždy vyznamenání. Ale později..raději nemluvím 😁.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?javamania Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ako puberťačka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

U mě to nebyla osmička, byla to tercie na zdejším náročností proslulém gymplu a byla těžká jak sviň, byl to tehdy první případ, kdy jsem ani v jednom pololetí nevybojoval vyznamenání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

v pohodě, vyznamenání jako celou základku… neměla jsem s učivem ani s učením problémy, češtinářka mě nechávala v jejích hodinách číst pod lavicí knihy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

V 8 třídě? Nedávno jsem si nějak vybavil že se mi tahdy začali líbit holky z 9 třídy.
A jinak – jak se může chlapec s nastupující pubertou cítit ve škole.
PŠSSS – tekrát si všichni mysleli, že puberta za pár let ustane. Mýlili se – snad bude jeden z těch šťastných kterým puberta vydrží hluboko do penze. Protože být slušný, zdvořilý po celý zbytek života a přitom si občas neudělat nějakou blbinku – to by byl hodně nudný život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Osmá třída pro mně znamenala ukončení povinné školní docházky. Já jsem vyznamenání nikdy neměl a jsem si jist že jsem o nic nepřišel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

podobne jako mosoj.nikdy vyznamenani,skola me nebavila,troj­ky,dvojky.mno,v ses­te i ctyrky.i tak jsem se dostala na obor,kde brali s vyznamenanim,a stejne jej nedelam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek