Illines

Jaka pravda je?

Kdysi nedavno ,mama uzivila 10 deti.Dnes 10 deti neuzivi mamu.Smutme a nejen pri 10 ,ale uz ne ani pri 2.Kam to pujde dal?Prece deti nechteji zpivat-nejsmutnejsi louceni s mamou do ustrani?
Doplňuji:
Ocko,napodobne-ale myslim to v zivote jako takovym.

Nejlepší odpověď
anonym

Možná jsem ještě pořád naivní, Illines, ale myslím si, že kdyby bylo nejhůř, tak by se o mne děti nějak postaraly.
Dcera sice po medicíně začínala na LDN a když jsem jí řekla, že nevím kde skončím, tak mne sjela pohledem a prohodila: Mami, co se bojíš, na LDN mám protekci. Tak to mám snad vyřešeno. No není ta holka k zulíbání? A to mám syna, který si ze mne utahuje ještě daleko vtipněji.
Doplňuji:
To máš pravdu, Illines, že většinou to, bohužel, funguje jinak. Lze se čeho obávat, jak se zhoršují mezilidské i rodinné vztahy. Tohle se musí chamtivé a nenasytné společnosti vymstít. Není to určitě v pořádku.
Nejhorší jsou hyeny, co navštíví své ležící příbuzné jenom za účelem, aby jim odebraly důchod a pak se celý měsíc neukážou.

Další odpovědi
zzzzz

To je smutné, dnešní doba je těžká. Sice máme spousty strojů a přístrojů, ale možná právě proto je míň práce. A také máme vyšší nároky na životní styl. Dřív bydlelo 10 lidí v jedné místnosti a dnes by se měli problém vejít do dvougenerační vily. kam to půjde dál, to nevím, ale docela se toho bojím.

anonym

To by mne zajímalo jak si ten syn utahuje z očka, to musí být pěkný prevít, když si utahuje ještě víc, než její dcera, která očku řekne, že má pro ní protekci na LDNce, snad nemá protekci na patologii :).

anonym

To víš, klubru, já Ti to napíšu a Ty se mi pak budeš chechtat. Nene, jakého mám šikulku syna, to si nechám pro sebe.