Avatar uživatele
Illines

Jaka pravda je?

Kdysi nedavno ,mama uzivila 10 deti.Dnes 10 deti neuzivi mamu.Smutme a nejen pri 10 ,ale uz ne ani pri 2.Kam to pujde dal?Prece deti nechteji zpivat-nejsmutnejsi louceni s mamou do ustrani?
Doplňuji:
Ocko,napodobne-ale myslim to v zivote jako takovym.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, zzzzz před 4375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Možná jsem ještě pořád naivní, Illines, ale myslím si, že kdyby bylo nejhůř, tak by se o mne děti nějak postaraly.
Dcera sice po medicíně začínala na LDN a když jsem jí řekla, že nevím kde skončím, tak mne sjela pohledem a prohodila: Mami, co se bojíš, na LDN mám protekci. Tak to mám snad vyřešeno. No není ta holka k zulíbání? A to mám syna, který si ze mne utahuje ještě daleko vtipněji.
Doplňuji:
To máš pravdu, Illines, že většinou to, bohužel, funguje jinak. Lze se čeho obávat, jak se zhoršují mezilidské i rodinné vztahy. Tohle se musí chamtivé a nenasytné společnosti vymstít. Není to určitě v pořádku.
Nejhorší jsou hyeny, co navštíví své ležící příbuzné jenom za účelem, aby jim odebraly důchod a pak se celý měsíc neukážou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

To je smutné, dnešní doba je těžká. Sice máme spousty strojů a přístrojů, ale možná právě proto je míň práce. A také máme vyšší nároky na životní styl. Dřív bydlelo 10 lidí v jedné místnosti a dnes by se měli problém vejít do dvougenerační vily. kam to půjde dál, to nevím, ale docela se toho bojím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To by mne zajímalo jak si ten syn utahuje z očka, to musí být pěkný prevít, když si utahuje ještě víc, než její dcera, která očku řekne, že má pro ní protekci na LDNce, snad nemá protekci na patologii :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To víš, klubru, já Ti to napíšu a Ty se mi pak budeš chechtat. Nene, jakého mám šikulku syna, to si nechám pro sebe.

před 4375 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek