Bronzový

Jaka pravda je?

Kdysi nedavno ,mama uzivila 10 deti.Dnes 10 deti neuzivi mamu.Smutme a nejen pri 10 ,ale uz ne ani pri 2.Kam to pujde dal?Prece deti nechteji zpivat-nejsmutnejsi louceni s mamou do ustrani?
Doplňuji:
Ocko,napodobne-ale myslim to v zivote jako takovym.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Možná jsem ještě pořád naivní, Illines, ale myslím si, že kdyby bylo nejhůř, tak by se o mne děti nějak postaraly.
Dcera sice po medicíně začínala na LDN a když jsem jí řekla, že nevím kde skončím, tak mne sjela pohledem a prohodila: Mami, co se bojíš, na LDN mám protekci. Tak to mám snad vyřešeno. No není ta holka k zulíbání? A to mám syna, který si ze mne utahuje ještě daleko vtipněji.
Doplňuji:
To máš pravdu, Illines, že většinou to, bohužel, funguje jinak. Lze se čeho obávat, jak se zhoršují mezilidské i rodinné vztahy. Tohle se musí chamtivé a nenasytné společnosti vymstít. Není to určitě v pořádku.
Nejhorší jsou hyeny, co navštíví své ležící příbuzné jenom za účelem, aby jim odebraly důchod a pak se celý měsíc neukážou.

Další odpovědi:

Zlatý

To je smutné, dnešní doba je těžká. Sice máme spousty strojů a přístrojů, ale možná právě proto je míň práce. A také máme vyšší nároky na životní styl. Dřív bydlelo 10 lidí v jedné místnosti a dnes by se měli problém vejít do dvougenerační vily. kam to půjde dál, to nevím, ale docela se toho bojím.

To by mne zajímalo jak si ten syn utahuje z očka, to musí být pěkný prevít, když si utahuje ještě víc, než její dcera, která očku řekne, že má pro ní protekci na LDNce, snad nemá protekci na patologii :).

Diskuze k otázce

anonym

To víš, klubru, já Ti to napíšu a Ty se mi pak budeš chechtat. Nene, jakého mám šikulku syna, to si nechám pro sebe.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.