halamka99

Jaká povolení jsou potřeba pro vytvoření menšího okruhu s nezpevněným povrchem?

Pokud bych chtěl například na louce udělat malý okruh a pronajímat na něm auta na ježdění… co by musela splňovat?
(píšu domácí úkol do ekonomiky… podnikatelský záměr)
Doplňuji:
… hmmm čekal jsem, že toho bude hodně, ale netušil jsem, že tolik… no to by asi bylo na dlouho jenom zjišťovat co všechno musím splnit a sepsat to… natož na to třeba někdy shánět peníze
Děkuji za odpověd

Odpovědi
venkovan

Souhlas vlastníka pozemku, obce ve které pozemek leží, změnu využití zemědělské půdy, splnit hygienické normy, normy životního prostředí – zajisti například aby neunikaly pohonné hmoty do půdy, posudek od hasičů.
A potom příslušné oprávnění k podnikání v tomto oboru. A na mnoho jsem zapomněl