Jaká povinná četba…

…byla v 70 – tých letech minulého století? Četli jste ji poctivě?

Odpovědi
hanulka11

Tak já vzpomínám třeba na Robinsonku,Ba­bičku,V zámku a podzámčí, Psohlavci,Staré pověsti české,.....jistě si vzpomenou i další
musím se přiznat tenkrát mě tento druh četby nijak nebavil , ale dalo se to přečíst-muselo, protože se z toho dělal referát. Já ráda četla vždycky ,ale mezi tím jsem přečetla spoustu jiných knih.