kukulicka

Jaká planeta je tvá oblíbená?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Slunce

Doplňuji:
U ankety mi chybí kategorie „Jiná možnost“. Pokud mám mluvit o své nejoblíbenější planetě, tak přece žádná jiná než Země. Tu mám skutečně ráda.

Další odpovědi
anonym

Jupiter

Doplňuji:
Líbí se mi jak je žíhaná. Země je další z hezkých planet a i ostatní nejsou k zahození.

Hohny

Mars

Doplňuji:
S tím sluncem a planetou to bude asi trochu chybička…Nějak neujíždím na planetách, ale když mám vybrat, tak hned po Zemi to bude Mars, nejspíš proto, že jako jediná nás může zatím zajímat :)

Bublinnka

Jupiter

Je to mé sluneční znamení :)

venkovan

Slunce

Slunce ale není planeta.
Jinak velmi pěkná planety je XCR 35

beer

Venuše

Doplňuji:
Jako Jitřenka vítá blížící se sluníčko a
coby Večernice se s ním jindy loučí ))

belanova

Slunce

a taky Země 🙂

www

Venuše

samicek333

Slunce

Doplňuji:
Slunce není planeta, ale z těch co tam jsou, se mi líbí nejvíc. Chybí tam Země.

Sůwa

Proč tam není uvedena Země ? To je moje oblíbená planeta 🙂