Jaká písmena?

Prosím, píše se svatost Jan Pavel II. malé s?, Třetí říše velké T? don Quijot malé d?,rukopis Královédvorský malé k? pražská Severojižní magistrála velké S a malé p? a Urbi et Orbi? Velice Vám děkuji za pomoc.

Odpovědi
Attack-design

jo takhle jen u té říše si nejsem jistá jestli velké Ř ale asi ne

Dandi

svatost, Jeho Svatost (titul papeže) – takže velké S, Třetí říše velké, Don je opět titul, název rukopisu velkým, severojižní malé a urbi nevím co znamená. Doporučuji stránky pravidla.cz.