Fienir

Jaká PC hra je dnes in?

Zkoušky jsou za mnou, do začátku akademického roku je dost času. Tak bych si rád zahrál nějakou hru. Která hra je v dnešní době v módě? (Pamatuju, že např. v roce 2012 to byl Minecraft, ale dnes už je spíš na ústupu)

Upředňostňuji hry strategické. RTS multiplayer hra by byla ideální volba.

Odpovědi
Beer4Real

Miny.

Lurius

V herní módě? :D

http://www.ig­n.com/games/re­views?genre=stra­tegy&platformSlug=pc
Doplňuji:
Total War: Rome II vypadá dobře ;)

McArthur

On-line strategie. Je jich hromada, stačí si vybrat svůj styl.

anonym

lolko a dota

Bullner

League of Legends – lolko , ale ta už také začíná být na ústupu …
Hodně se ted u nás ve třídě hraje World of Tanks – Zdarma multiplayer hra , strategie – 2.Světová válka …

NeřeknuCZ

Dota 2 – je u toho zábava a točí se okolo toho dost peněz.

Rozhodně bych nedoporučoval League of Legends protože ta hra je na ústupu a většina jejich hráčů přechází na již zmiňovanou Dotu 2, navíc tam je to Pay2Win 🙂