člověk

Jaká odvaha podnikání

Je to jen o odvaze v podnikání,ale víte o tom,že přítomnost na těchto stránkách přináší majiteli peníze,
já mu to přeju.A tak se rozdotazujme do krajnosti

Nejlepší odpověď
anonym

jde o to , udelat to poradne, kvalitně, neni to tak uplne jen o odvaze … mnozi to zkouseli predtim, ale serveru jako je treba www.answers.com nebo www.vark.com se malo co muze rovnat – ty jsou proste perfektni 🙂 … odpovedi.cz povazuji za nejpovedenejsi ceskou „kopii“ techto vzorů, takze ji osobne preju dobrou budoucnost na ceskem internetu.

pochybuji ze na serveru odpovedi.cz ted nekdo vydelava, ale jsem si jisty ze brzy bude 🙂 nemam s tim problem at uz se autor chce vydat cestou www.answers.com nebo placeneho www.experts-exchange.com oboji ceskemu internetu jen prospeje.