Doomik

Jaká nejtrapnější věc se vám stala ?

Prohlížím se fotky s tábora a spoměl jsem si na mojí nehodu . No při obědě mi dal kamarád facku a já si propíchnul pusu. No prostě jsem si vydličkou prorazil tvář.
Doplňuji:
Sorry že jsem dislektik disgrafik!

Nejlepší odpověď
anonym

Jaká ? Když jsem četl Tvoji otázku! Tolik hrubek – až se za Tebe stydím!

Další odpovědi
arygnoc

na jednom z prvých rande (tuším mi bolo 16?).
mal som nádchu (rýmu) a pri kýchnutí mi z nosa vyletela nudla (sopeľ).

bolak

Jednou jsem nominoval otázku kterou jsem chtěl nahlásit.
Doplňuji:
Další neméně trapné odpovědi pak najdeš zde > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-byl-vas-nejvetsi-trapas

iceT

No ta tvoje nejtrapnější věc byla teda dost nebezpečná,když tě kamarád fackoval s vidličkou v puse.Doufám,že za to pak dostal řádně vyčiněno od vedoucích.
A co stalo mě?Dnes před pár hodinami jsem vyšla z domu na náku a hned před před barákem jsem se poskládala jak široká tak dlouhá na zem.on totíž sníh jak u nás trochu napdalo,samozřejmě roztál a hned zmrzl,takže všude po ulicích je to zdraví nebezpečné.Ale naštěstí hned přispěchal kolemjdoucí gentleman a pomohl mi a vstát a dokonce mi nabídl doprovod,protože jsem se nemohla hned postavit na nohu.