Amie

Jaká nejlepší napálení se vám povedlo na apríla?

Je zde apríl a aprílově to vypadá všude – internet, mezi příteli či nepříteli, rodinou atd.
A co vy, jak byl nejúspěšnější vtípek a co byste doporučili, že zaručeně zabírá?

Nejlepší odpověď
quentos

Loni jsem parádně napálil mámu. Měl jsem si tehdy dojít ráno pro pivo. Napsal jsem jí pak mail do práce s tím, že jsem se cestou ze sámošky stavil v copy shopu (kde, jak dobře ví, jsem úplně hotovej z tamější prodavačky, zkrátka přesně můj typ, chodím si tam kupovat kdejakou kravinu, jenom abych ji viděl), no a jak jsem z tý prodavačky byl mimo, nešikovně jsem fláknul s taškou tak, že se mi jedno z piv rozkřáplo a teď od něj smrdí celej byt.
Vymyslel jsem to parádně – velmi pravděpodobná příhoda „celej já“, která by se teoreticky fakt MOHLA stát. Takže mi to sežrala i s navijákem, půl hodiny prej v práci jenom chodila sem a tam a nadávala, no a když se uklidnila, zavolala mi a měla samozřejmě nachystanejch tisíce rad, jak se zápachu z rozlitého piva zbavit.

Pak to všude vyprávěla, jak jsem ji geniálně napálil, zamontovav do vymyšlené příhody všechno tak, aby to působilo naprosto věrohodně… letos připadá Apríl na neděli, takže by to holt nešlo, všude zavřeno, i v copy shopu ;{))>

Jináč to moc nepraktikuju, takže nic, co by zabíralo „zaručeně“, po ruce nemám…

Další odpovědi
anonym

Já byl před malou chvíli napálen manželkou,já který si tak dává pozor. Sedím u PC a volá mě manželka do kuchyně a ptá se:co dělá ta tisící koruna pod kamny? A já,starý blbec si kleknul na kolena a hledal jsem a hledal jsem a …