koník.

Jaká navigace do mobilu (android 4,1) je zadarmo a funguje v offline režimu?

Dobrý den, sháním aplikaci offline navgace, která pracuje offline (bez datového připojení) ,nebo dokáže mapy nahrávat do paměti? Plánuji cestu do Itálie a nechci si kupovat nebo pujcoat navigaci, když mohu použít telefon, jen nevim, jakou navigaci si mám stáhnout a jak to pak nastavit, aby to jelo offline?
Děkuji

Odpovědi
Bedy

Když oželíte hlasovou "turn by turn) navigaci, tak zkuste CoPilot GPS. Je zdarma. V placené verzi je i hlasová navigace.
Jinak na Google play najdete i třeba TomTom či NAVIGON navigaci, ale to je placené. nic jiného zdarma pro Android není, všechno to jede jen v online režimu.

led

Dobrý je Mapnavigátor od firmy mapFactor
http://naviga­torfree.mapfac­tor.com/cs/
pracuje vo windows a android
takže doma si na počítači môžte pripraviť cestu a v telefone, alebo tablete potom môžte sledovať svoju cestu pri jazde.
Mapy sú aktuálne (celý svet), delia sa na platené a zadarmo.

na sa

Ahoj, Waze sa da tiez pouzit. Pred cestou do zahranicia si naplanujes trasu a potom vypnes internet v mobile a ono ta to bude navigovat. Viac o Waze napr. na http://www.waze.sk/ Samozrejme nie je to plnohodnotna offline navigacia, ale na druhej strane ma tu vyhodu, ze trasu naplanuje podla aktualnej dopravnej situacie. Cize, ak nejaky usek uzivatelia oznacili za uzavretu, tak ta bude navigovat mimo toho useku.