jaká nářečí znáte?

http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=4559
Doplňuji:
Annas děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Není zač.

Já znám

  1. nářečí sociální – mezi něž patří např. mluva horníků, studentů, sportovců atd.
  2. nářečí územní – moravská (hanácké – umím), moravskoslezské a lašské. Nářečí česká – např. podkrkonošské, jihočeské, chodské…

Další odpovědi
BIGFOOT

Ahoj burak,jak se ti daří, už jsem tady dlouho nebyl a vidím, že máš ty rohy pryč.Tak to se tě už nemusím bát? A na tvou otázku,jo umím nářečí protože sem se tam narodil-hanácké.ZDRAVÍ BIGFOOT

GM

Znám nářečí slovácká, hanácké, valašské a samozřejmě brněnské hantec.