pn65

Jaká může být příčina přecitlivělosti na hluk z ranního sportu?

Už asi dva týdny mě docela trápí přecitlivělost na hluk, když jedu ráno z práce na kole městem, poslouchám při jízdě třeba rádio ve sluchátkách, nikdy před tím mě to nevadilo, až teď se přecitlivělost dost projevila a už ty sluchátka nesnesu a místo nich si pomalu do uší dávám špunty.

Nevím jestli je to tím, že že po ráno jsem ještě unavený, nebo je to psychické či fyzické přetížení, nebo něco jiného?

Je fakt, že když si pustím rádio do uší, tak mám najednou v hlavě chaos a hned vypínám.

Máte někdo zkušenost?

Odpovědi
anonym

Já jsem si kupoval celoušní ( neznám přesný termín) sluchátka a po měsíci užívání už nemůžu používat „špunty“. Bolí mě z nich hlava a uši :) q

arygnoc

nepoužívam sluchátka.
preto počujem i vo svojom preddôchodovskom veku trávu rásť.

😉