Avatar uživatele
anonym

Jaká mouka se dává do bramborových placek?

Jaká mouka se dává do bramborových placek? Hrubá,hladká nebo polohrubá?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bednaricek

Babička vzkazuje: dejte tam hrubou. 😉 hezký den.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Do bramborových placek hladkou, do bramborových knedlíků hrubou, ev. míchanou s krupicí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Do těsta na takových 6 bramboráků dávám zásadně jen hladkou mouku, lépe spojuje a pak stačí jediná lžíce. Pak je to opravdu bramborák a ne nějaká moučná placka. Ale proti gustu…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Každý asi podle chuti a zvyku.
Do placek ze syrových brambor dávám mouku hladkou, z vařených brambor (dělám nasucho na plotýnce) ve stejném poměru polohrubou a hrubou.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Každý si tam dává mouku podle toho, jaké placky chce mít. Někdo hrubou, někdo polohrubou, jiný, jako já, hladkou. Připadají mi jemnější. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Já osobně do bramborových placek mouku nedávám, jelikož se snažím jíst zdravěji a nezatěžovat svůj organismus. Pokud máte zájem mám recept na ovesné bramborové placky. Suroviny: 200 g ovesné vločky,2 ks velké brambory,4 stroužky česneku,1 ks cibule,2 ks vejce, podle chuti sůl. Vločky a trvanlivé potraviny ARAX kupuji na internetových stránkách https://www.po­travinyarax.cz/trvan­live-potraviny/.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek