Jaká moc často bych měla jako začátečnice cvičit denně? maximálně?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Spíš záleží kolik fyzicky zvládnete.

Po cvičení sice máte být unavená, ale přejemně a ne být ve stavu, aby pro Vás letěl vrtulník zdravotní záchranné služby.

Další odpovědi
anonym

Rozhodne ne denne. To necvici snad ani profici. I svaly si potrebuji odpocinout. Zacinejte po ctvrt hodinkach obden. Max. 4 krat tydne .
Jestli myslite ve fittnes , tam vam poradi osobni trener pri prvni navsteve. -iv-