p-e-t

Jaká mobil je lepší?

Co myslíte který mobil je lepší? Sony Ericsson Xperia X8 nebo Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. (nehledě na to že x8 má o 2Mpx slabší fotoaparát.
Doplňuji:
Který by jste si koupili např. vy s těchto dvou?

Odpovědi
geoorg

Já bych bral jednoznačně Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. Jak jsi psal, má lepší foťák, ale hlavně má i automatické ostření a přisvětlovací diodu, kterou můžeš využít jako svítilnu. Dále se mi na ní líbí hardwarová qwerty klávesnice.

Jinak procesor mají oba stejný.

Sám jsem si včera na aukru koupil X10 mini pro a čekám, jaká bude 😉 Chtěl jsem malý telefon s GPS a wifi…

Zdroj: http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?cat­comp=1&catalog=1&i­temlist=20430%2c20­254

MacChill

X8, x10 je nepříjemně malý a má špatný displej

anonym

1/ x10 s velkym displejem je docela slusny telefon, ovsem neplette si x10 s x10mini a x10minipro to jsou tri ruzne telefony

2/ x10 mini pro ma vysouvatelnou hardwarovou klavesnici

3/ x10 mini je patrne ten nejmensi mobilni telefon s androidem, mimo jine byl vyhodnocen jako mobilni telefon roku, opravdu neni spatny

4/ x8 ma pouze o neco vetsi displej, ale v ostatnich odhledech si rozhodne nepolepsil, spise naopak

z tech uvedenych bych doporucil X10 mini pro nebo x10 mini ktery ma diky absenci hardwarove klavesnice jeste uzsi telo

MrGandy

Nemám zkušenosti ,ale
doporučuji samsung … má display 4 palce a s funkcema se vyrovná v podstatě iphonu, u kterého platíte jen za značku. Pokud vám jde ale o cenu…asi vám moc neporadím.

Můžete se na něm dívat na filmy a obrazk je nádherný

model : http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-s-i9000-white-d239830.htm

DDarent

Neutrácel bych za levný šmejdy!!!