Georgo2010

Jaká minimální velikost displeje smartphonu je doporučována pro pohodlné čtení pdf souborů (eknih)?

Nejlepší odpověď
anonym

Osobně si myslim že pro pohodlné čtení čehokoliv, minimálně 4 palce. Ale mobilní pdf čtečky, například pro Android, (jako je od Adobe nebo RepliGo) umí text v pdf souboru přeformátovat tak, že se to dá číst i na menších displejích. Umí totiž zalamovat řádky, tak jak je to normální v jiných textových formátech.